ד"ר עמית לוטן, מנכ"ל

ד"ר עמית לוטן קיבל את הדוקטורט שלו בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שם עבד יחד עם מדענים מהאו"ם, שחקרו שיטות הגנה נגד מדוזות. הוא הקים את נדריה טכנולוגיות ב -1995 ועבד בשיתוף פעולה הדוק עם ארגונים, כולל הצי האמריקאי והמשרד לאיכות הסביבה בישראל, במטרה לבחון את מוצרי נדריה ברחבי העולם. מחקריו פורסמו בכתבי עת מדעיים ורפואיים מובילים, ביניהם Nature. מאז 2007 עובדת חברת נידריה עם חברות רב לאומיות על מנת לספק מוצרי קרם הגנה לבטיחות משופרת בחוף הים.

 

גב' נעמי דהן, מנהלת מעבדה ובקרת איכות

נעמי בעלת תואר ראשון בביוטכנולוגיה וניסיון של למעלה מעשר שנים בייצור מוצרי קרם הגנה. תחת פיקוח של נעמי פיתחה Nidaria יותר מ -30 מוצרים שונים אשר נמכרים ברחבי העולם.

 

ד"ר תמר לוטן, מייסדת

ד"ר לוטן היא מומחה לביולוגיה התפתחותית במחלקה לביולוגיה ימית באוניברסיטת חיפה. בעבר, היא הקימה NanoCyte Inc, חברת ביוטכנולוגיה המייצרת מזרקים ביולוגיים, באמצעות תאי ארס מעוקצים ימיים המשמשים למתן תרופות דרך העור. המחקר שלה פורסם ב- Cell ובכתבי עת מדעיים מובילים אחרים. יש יותר מ -20 פטנטים רושמים על שמה. ד"ר לוטן היא בעלת תואר ראשון ושני בביולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שלישי בגנטיקה וביוכימיה ממכון ויצמן למדע, רחובות.

 

פרופ' פול אוירבך, MD, MS, יועץ ובעל עניין

פרופסור קליני לכירורגיה ורפואה דחופה במרכז הרפואי של אוניברסיטת סטנפורד, קליפורניה, הוא משמש כיועץ רפואי מומחה לארגונים רפואיים רבים בכל הקשור לעוקצים ימיים מסוכנים. 

 

מר בוב בל, יועץ בכיר

מייסד של המותג המוביל Banana Boat ואחד מהאנשים שהקימו את כל תעשיית קרמי ההגנה בעולם, בוב בל בנה את  מותג קרם ההגנה Banana Boat ממחסן ביתו עד שהפך למעצמה. כיום, Banana Boat הוא אחד המותגים המובילים בעולם.

Scroll to Top
גלילה למעלה